מדרסים באתמה אישית
במרכז פודולוגי לבריאות כף הרגל

על ידי פנייה ל NHClinics, מובטחת לכם קבלת שירות מקצועי שיביא אתכם צעד קדימה לבריאות הגוף.

About Us

בריאותו של גוף כולו ורווחתו של אדם תלויים ישירות בבריאות הרגליים, כלומר כפות.

לא משנה עד כמה יצרני הנעליים מנסים ליצור את צורת המדרסים האידיאלית המתאימה לכולם, אי אפשר לעשות זאת. רגליו של כל אדם ייחודיות ואף שונות זו מזו. עם זאת, נעליים סטנדרטיות מתאימות לרוב האנשים ללא סטיות פתולוגיות מהנורמה. אבל עבור חולים עם רגליים שטוחות, פציעות בעמוד השדרה ומחלות אחרות, מגפיים כאלה עלולים לגרום לאי נוחות חמורה ואפילו לכאב.

כף הרגל היא איבר קטן, אך חשיבותו בהליכה ובעמידה עצומה. בנוסף, כף הרגל אינה מבנה מבודד, אלא חלק ממערכת השרירים והשלד, שבה כל הקישורים מחוברים זה לזה. מבני הגוף שלנו נחים על כפות הרגליים. אם כף הרגל כואבת, אז לא רק ההליכה מופרעת, אלא גם היציבה מופרעת גם כאב מופיע בברכיים, בגב ובצוואר.

בימי קדם אמרו: “אם כואבות לך הרגליים, אז כולך חולה” הרגליים עם עומסים מוגברים או מחלות מסוימות, עלול להתרחש עיוות בכף הרגל זה יוביל לבעיות וסבל בעמוד השדרה .
התוצאה היא אי נוחות, עייפות מוגברת ובעיות נוספות. כדי למנוע זאת, עדיף לרכוש מדרסים אורתופדיים.

Benefits

היתרונות של מדרסים אורתופדיים?

לבישת מדרסים אורטופדיים יש השפעה חיובית על כפות הרגליים והרגליים בכלל.  הם מרפים גידים ושרירים, משפרים את זרימת הדם.  המדרסים מגדילים את תכונות הריפוד של כף הרגל, תומכים אותה במצב הנכון.  כל זה הוא מניעה מצוינת של מחלות רבות, כמו גם מרכיב הכרחי בטיפול בהן.

יש צורך לקנות מדרסים אורטופדיים עבור:

כיצד פועלים מדרסים אורתופדיים:

Nhclinics

סוגי הטיפולים בקליניקה

מדרסים בהתאמת אישית

מדרסים לפתרון לאנשים עם בעיות בינוניות עד קשות ברגליים. בעיות רגליים מורכבות. *מצבים רפואיים מיוחדים- אנשים עם מצבים רפואיים ספציפיים כמו סוכרת, ארטריטיס, או פציעות ספורט קשות, עלולים להזדקק למדרסים שנעשים בהתאמה אישית כדי למנוע פציעות נוספות ולסייע בתהליך ההחלמה. *אנשים שלא מצאו פתרון במדרסים סטנדרטיים-ישנם מקרים בהם אנשים ניסו מדרסים מהמדף ולא מצאו בהם פתרון. במקרים אלו, מדרס בהתאמה אישית יכול להציע פתרון יותר טוב. *דרישה לדיוק מרבי-במקרים של דרישה לדיוק מרבי ושוני בגובה של רגלים ושוני מידות ולצורת הרגל ולצורכים האישיים, מדרסים שנעשים בתאמה אישית יכולים להציע את הפתרון הטוב ביותר.

התאמת מדרסים ממוחשב

אחרי סריקה ואבחון תבנית כף הרגל, הכוללת מיפוי הלחצים ועוצמתם. נעשה בחירה מדרס ייחודי שפותח ע"י מותג אמריקאי מוביל – Aetrex ומורכב מ 3 שכבות עם אפשרות לקבל את תוצאות הסריקה אצלכם בדואר האלקטרוני. תהליך מהיר הכולל אבחון, התאמה ומדידה תוך כ-20 דקות. מדרסי Aetrex מתאימים למגוון רחב של אנשים, בעיקר לאלו המחפשים תמיכה ונוחות לשימוש יום-יומי, פעילות ספורטיבית, או לעבודה שדורשת עמידה ממושכת. הם עשויים להציע פתרון לאנשים עם בעיות קלות עד בינוניות ברגליים, כמו כאבים בכף הרגל, קשתות נמוכות או גבוהות מדי, פסק רגל, או אף למי שפשוט מעוניין ברמת נוחות גבוהה יותר בהליכה ובעמידה.

אבחון מדויק במערכות סריקת 3D כף הרגל המתקדמות בעולם .

סורק שלנו Albert 2 Pro לוכד נתונים ומידע ללא תחרות על כפות הרגליים, ומאפשר לקמעונאים ולצרכנים לקבל החלטות לטיפול וקנייה מושכלות יותר בכל הנוגע לרכישות של הנעלה ומדרסים. Albert 2 Pro כולל 4 מצלמות ™Intel® RealSense ולמעלה מ- 5,000 חיישנים מצופים זהב ומציע את חוויית סריקת כפות הרגליים המתוחכמת והאינטראקטיבית ביותר עד כה.

Nhclinics

טכנולוגיה אבחון מדויקת

סורק תלת מימד

סורק תלת מימד המשתמש ב-4 מצלמות Intel® RealSense™ 3D מתקדמות בכדי ללכוד את נתוני כף הרגל המדויקים ביותר כגון: אורך, רוחב, היקף וגובה קשת ועוד. והכל בדיוק של עד 1 מילימטר ובתהליך סריקה של 20 שניות בלבד. לאחר מכן, נתונים אלה מועבדים ומומרים למודל תלת ממדי לחוויית צרכן מרתקת ואינטראקטיבית על ידי ניצול של למעלה מ-3.5 מיליון נקודות נתונים.

לחצים

משטח הלחצים בסורק Albert 2 Pro אוסף נתונים על כף הרגל , כמו: עומק הקשת ונקודות הלחץ של הנבדק, המציינות היכן הוא יהיה מועד לא ינוחות או לכאב. אפשרות הבדיקה הדינמית מספקת ניתוח הלחצים בכפות הרגליים בזמן הליכה, כולל מרכז הכובד לאורך כל מחזור ההליכה, בקצב מדהים של 30 פריימים לשנייה.

טכנולוגיית חיישני הלחץ

טכנולוגיית חיישני הלחץ החיישנים של Albert 2 Pro מודדים את שטח המגע הפרופורציונלי ללחץ המופעל על כפות הרגליים, בביצועים הטובים ביותר בשוק. המבנה הייחודי וחיישני הטכנולוגיה, המוגנים בפטנט, מבטיחים את היתרונות הבאים: *תוצאות מדידה יציבות ללא רגישות במשקל האובייקט אפשרות למדידת עומסים גבוהים יותר מאשר בטכנולוגיות אחרות קצבי סריקה דינמית גבוהים *רזולוציה: 4 חיישנים לכל 1 ס"מ מרובע *רגישות גבוהה להפרשי לחצים קטנים *חיישנים מעוגלים המאפשרים קריאה מדויקת יותר מזוויות לחץ שונות *שימוש בפויל בעל טכנולוגיה חדשנית עם שנים של מחקר ופיתוח *גודל חיישן: 5X5 מ"מ

יתרון לעשות מדרסים אצל פודולוג ב NHClinics

01.

 *אבחון מקצועי*: פודולוג הוא מומחה במבנה ובפונקציונליות של כף הרגל. הוא מבצע אבחון מדויק של הבעיות והצרכים הספציפיים של כף הרגל וההליכה של המטופל, כדי להתאים את המדרסים בצורה הטובה ביותר לצרכים אלה.

02.

*מדרסים מותאמים אישית 100%*: פודולוגים יכולים להתאים מדרסים אישית בהתאם למבנה הייחודי של כף הרגל של כל אדם. מדרסים אלו נועדו לתמוך ולהקל על כאבים, לתקן התנהגויות הליכה לא תקינות, ולמנוע בעיות נוספות.

03.

*מניעה וטיפול בבעיות כף הרגל*: על ידי שימוש במדרסים המותאמים אישית, ניתן לטפל בבעיות כפות רגליים קיימות ואף למנוע התפתחות של בעיות חדשות, כולל כאבי גב, ברכיים וירך, הנובעים מהליכה לא מאוזנת או ממבנה כף הרגל.

04.

*טיפול מקיף וייעוץ*: הפודולוג יכול להציע לא רק מדרסים, אלא גם טיפולים נוספים וייעוץ בנושאים כמו בחירת נעליים מתאימות, שיטות טיפוח לכף הרגל, ותרגולים משלימים כדי לשפר את תנאי כף הרגל.

05.

*התמודדות עם מגוון רחב של בעיות*: פודולוגים מיומנים בהתמודדות עם מגוון רחב של בעיות רפואיות בכף הרגל, כולל דיספונקציות ביומכניות, דלקות וכאבים, וכן בעיות ספציפיות כמו דיאבטס, עיוותים ובעיות נוירולוגיות.

בסיכום

 ההתאמה של מדרסים אצל פודולוג בNHClinics מבטיחה גישה מקצועית, מותאמת אישית  ומקיפה, המתחשבת בכל היבטים הרלוונטיים לבריאות  הגוף ,כף הרגל וההליכה.

Nhclinics

סוגי מדרסים בקליניקה

קטגוריה C מדרסים CARBOPLAST

מדרסים בהתאמה אישית מדרסים מאוחדים-מדרסים רפואיים נועדו לצרכים רפואיים שונים והם בגדר חובה לאנשים הסובלים מכאבים או מבעיות בריאותיות שונות. לדוגמה, לאנשים החולים בסוכרת, לאנשים הסובלים מפצעי לחץ ברגליים, עם דורבן, יבלת שמציקה, אחרי חבלה ועיוות במבנה כף רגל ועוד. מדרסים אלה לרוב מומלצים על ידי רופאים והם מסייעים רבות בהקלת הכאב ושיפור היציבה. מדרסים דקים המיוצר באמצעות חומר Carboplast

קטגוריה B מדרסים בהתפסה תלת מימד

מדרסים בטכנולוגיית הדפסת תלת מימד מייצגת גישה מודרנית וחדשנית ליצירת אורתוטיקה בהתאמה אישית. מדרסים בהתאמה אישית שנוצרים באמצעות הדפסה תלת-ממדית מספקים תמיכה מדויקת ונוחות מרבית למשתמש. התהליך כולל סריקה תלת-ממדית של כף הרגל והדפסת המדרס לפי המידע הזה. זה מאפשר שימוש בחומרים מתקדמים ומקצר את זמן ההכנה, תוך הגברת הדיוק וההתאמה לצרכים האישיים של כל אדם. *טכנולוגיה זו יוצרת לא רק מדרסים נוחים ואיכותיים, אלא גם מדרסים בעלי אפקט טיפולי ותיקון פגמים בכף הרגל.

קטגוריה A מדרס אטרקס בהתאמת אישית ממוחשבת

מדרס אטרקס בהתאמת אישית ממוחשבת עם 3 שכבות רכות במאוחד ,מוצר מדף ,בולם זעזועים . מדרס מספקים נוחות ותמיכה מדהימים. חומר כיסוי עליון: טכנולוגיית ®CopperGuard - בטנה מיקרופייבר לנוחות מוגברת אנטי מיקרוביאלית עשויה סיבי נחושת למניעת הצטברות חיידקים. • שכבה אמצעית: קצף IQ150™ Memory Foam. מסייע בהקלה על לחצים בכף הרגל ומספק ריפוד מעולה • שכבת בסיס: קצף ™AeroCell , פוליאוריתן סופג זעזועים • עובי המדרס: 6.3 מ"מ מדרס זה כולל 43% יותר קצף זכרון בקדמת כף הרגל לעומת מדרסים אחרים ומומלץ במיוחד עבור נשים העומדות זמן ממושך על הרגליים.


מה הבדל בין מדרסים קטגוריה B,C

קטגוריה C מדרסים CARBOPLAST

. *מדרסי Carboplast:* - *דיוק מבוסס עיבוד ידני:* מדרסי Carboplast מעוצבים ומותאמים לכף הרגל, לעיתים קרובות באמצעות חימום והתאמה ידנית של החומר לצורת כף הרגל. על אף שניתן להשיג דיוק גבוה בתהליך זה, הוא עשוי להיות פחות מדויק בהשוואה להדפסה תלת-מימדית, במיוחד כשמדובר בנוחות אישית ובהתאמה מלאה למבנה המורכב של כף הרגל. - *תמיכה ויציבות:* מדרסי Carboplast מספקים תמיכה מבנית קשיחה ועמידה, מה שהופך אותם לאידאליים לצרכים מסוימים, כמו תמיכה בקשת הרגל או יציבות במפרק הקוקסי. הם עשויים להיות פחות מתאימים לצרכים שדורשים גמישות גבוהה והתאמה מושלמת לצורת כף הרגל.

קטגוריה B מדרסים בהתפסה תלת מימד

*הדפסה תלת-מימדית:* *דיוק מימדי:* ההדפסה התלת-מימדית מאפשרת ייצור של מדרסים בדיוק מימדי גבוה מאוד, המתאים באופן מדויק לצורה ולאופי כף הרגל של המשתמש. הדיוק הזה מתקבל מכיוון שהתהליך מתחיל בסריקה מדויקת של כף הרגל, המשמשת כבסיס לעיצוב המדרס. *התאמה מיטבית:* הטכנולוגיה מאפשרת התאמה גבוהה של המדרס לצרכים הספציפיים של המשתמש, כולל דרישות ייחודיות כמו עובי משתנה בחלקים שונים של המדרס, הספקת תמיכה מוגברת באזורים מסוימים, והתחשבות באורח החיים ובפעילות הגופנית של המשתמש.

הבדל בין מדרסים שנוצרים באמצעות טכנולוגיית הדפסה תלת-מימדית לבין מדרסי Carboplast  הדיוק ובעיקר מהתהליכים שבהם הם נוצרים ומהחומרים שמהם הם עשויים

NHClinics נותנת שירות ברמה גבוהה ומקצועית

 
על ידי פנייה ל NHClinics, מובטחת לכם קבלת שירות מקצועי שיביא אתכם צעד קדימה לבריאות הגוף.
 
 

כיצד מייצרים מדרסים רפואיים בהתאמה אישית

המשימה של מדרס אורתופדי לכף רגל היא לתמוך ולקבע את המפרקים והרצועות של כפות הרגליים, ובמידת הצורך גם לתקן את מיקומם. 

לשם כך, עליהם לעמוד בקריטריונים בודדים.  בייצור של מדרסים אורתופדיים בהתאמה אישית, נעשה שימוש בטכנולוגיות לאבחון .

השיטה האופטימלית לייצור מדרסים אורטופדיים.

היא גישה משולבת לכל מקרה קליני.  יש צורך לקחת בחשבון לא רק את מידות, אלא גם:

כמו גם לקחת בחשבון מצב בריאותי והפרות אפשריות נלוות של יציבה וחריגות של עמוד השדרה – מהדקים ועיוותים שלהם.  עם עיוותים וכפות רגליים שטוחות בולטות, עיקול מדרס צריך לאלץ את המבנים של קשת הרגליים לנקוט עמדה מאולצת.

 למה כדי לעשות מדרסים  בNHClinics .

בעת ביצוע ייצור מדרס אורטופדי, אנו לוקחים בחשבון:

01.

אבחון רגליים תלת מימד ממוחשב מלא באהליכה ועומידה.

02.

בדיקת פודולוגי

03.

בדיקת אורתופדי.

04.

לוקחים את טביעת הרגל עם טכנולוגיה מדויקת

05.

מחקר מקיף על מצב הבריאות .

06.

התמאת מדרס לצרוחים לקוח- הליכה,המידה ממושחת,סוג ספורט.

07.

מדרס אורתופדי בהתאמה אישי מיוצר על ידי חברה אטרקס חברה בן לאומי עם מומחיות , ניסיון  80 שנה  ומחקרים שונים בטכנולוגיות להכנה מדרסים כול סוגים ונעלים .

Recommend

לקוחות ממליצים

צרו איתנו קשר!

073-7284090

זמינים לכל שאלה והתייעצות

משה דיין 37

פסגת זאב, ירושלים

בנייה ועיצוב – DG המיתוג הדיגיטלי © כל הזכויות שמורות לחברת NHClinics מרכז בריאות כף הרגל והסרת שיער בלייזר